M. K.

שירות הוגן, הגון, יסודי ונעים! הופכים חוויה ארוכה ובירוקרטית, לנעימה יותר 🙂 תודה!

אור מישלי כוכב יאיר - צור יגאל

מודה מאוד לאמא פולנייה שסייעו לי ולמשפחתי בהנפקת דרכון פולני. שירות מסודר מאוד! הוראות מדוייקות להפליא לגבי התהליך כולו. היה ברור מתי ולאן צריך להגיע ועם אילו מסמכים המסמכים, לאחר שהגיעו מפולין באמצעות השירות של אמא פולנייה, נשלחו אלי הביתה בתיקייה מסודרת. קיבלתי עדכון לגבי כל צעד בתהליך הנפקת הדרכון. יש לציין שבכל פעם ששלחתי מייל (גם אם מעבר לשעות העבודה הרגילות) קיבלתי מענה מהיר ובהיר. ממליצה בחום על השירות של אמא פולנייה! תודה רבה!

חגי הכהן תל אביב

כל הכבוד לאמא הפולנייה על הטיפול המהיר והמקצועי שלה בכל דבר ועניין. בתור אדם שכבר יש לו דרכון פולני חשבתי, בתמימות מסתבר, שלא תהיה בעיה לחדש דרכון. אז חשבתי! אחרי כמה שבועות של לארוב לתור פנוי בשגרירות פולין מול המחשב ולא להצליח ולהתכתב עם אנשי השגרירות שהסבירו לי שאין להם מה לעשות כי את המערכת הממוחשבת מפעילים ממשרד החוץ בוורשה נפל לי האסימון וחייגתי אל האמא. תוך רגע היה לי תור ולמרות שגם אז היו בלת"מים כמו התור בוטל וכ"ו לפחות היה מישהו לידי שיכול היה להסביר מה קורה ולא מצביע על פקידים בוורשה טפו טפו הגשתי את הבקשה לחידוש דרכון ואני מקווה לקבלו באוגוסט, תודה רבה לאמא הפולנייה הנהדרת על הנחמדות והשירות הטוב והמקצועי

Gil Peled

אז השבוע קיבלתי את הדרכון ורציתי להגיד תודה רבה על השירות הנפלא! כל התהליך היה מאוד מסודר, מקצועי ואכפתי. תמיד זמינים לכל שאלה או בקשה עם הרבה סבלנות.

Oren Bar

אני לא נוהג לפרסם פוסטים אך הפעם אני מרגיש צורך. הגעתי לאמא פולניה ממש ממש במקרה ולשמחתי גיליתי שירות נדיר, איכפתיות , מקצועיות ומענה מיידי לכל בעיה או שאלה (והצקתי לא מעט). אך מעל לכל הכרתי אדם טוב ומקסים שהוא מנכל החברה , שבכל שיחה איתו הבנתי שאני בידיים פולניות טובות! אז בשעה טובה קיבלתי אזרחות ודרכון ובקרוב כל השבט שלי! ישי,תודה רבה לך ולכל הצוות על הכל !!!

Stanley Gonczanski Facebook Review

Mil gracias Ima Polania por apoyar a mi familia para recibir nuestros pasaportes polacos finalmente. Sin su excelente servicio no hubiéramos podido superae la tremenda burocracia polaca.

Posted by Stanley Gonczanski on Thursday, 9 January 2020

Eedan Galim Facebook Review

I just got my passport today, after more than 2 years of paperwork and wait. My case was difficult and complex and I owe my passport today to their GREAT service! Great support along the way with detailed explanations about every step, and the steps sometimes aren't simple at all. I don't see why anyone would do this without the service of the people that are working here, they've removed ALL the nasty bumps along the way.

Posted by Eedan Galim on Friday, 26 October 2018

Orly Friedman Tamari Facebook Review

סיימנו היום הליך ארוך ומתמשך של הוצאת דרכון פולני לי ולילדי. בכל התהליך קיבלתי מאמא פולניה ליווי, הדרכה, הכוונה מאוד ברור ומסודר והוא כלל גם ביקור בקונסוליה. ממליצה בחום על השירות שלהם. תודה רבה לאמא פולניה

Posted by Orly Friedman Tamari on Monday, 21 December 2020

ניר מנחם Facebook Review

שירות אדיב , מהיר ... תודה לספיר על התאום והליווי . משפחת מנחם

Posted by ‎ניר מנחם‎ on Friday, 13 November 2020

Rita Puterman Facebook Review

שירות נעים ואדיב. הקלו עלי מאוד בפניה לשגרירות הפולנית. יישר כוח

Posted by Rita Puterman on Tuesday, 7 April 2020

Stanley Gonczanski Facebook Review

Mil gracias Ima Polania por apoyar a mi familia para recibir nuestros pasaportes polacos finalmente. Sin su excelente servicio no hubiéramos podido superae la tremenda burocracia polaca.

Posted by Stanley Gonczanski on Thursday, 9 January 2020

Maayan Apelboim Garbash Facebook Review

התחלתי את תהליך הוצאת הדרכון לפני שנה+ והדרכון שלי יגיע עוד כחודש. הפרוצדורה לא פשוטה בכלל ובטוח שאם לא הייתי בוחרת באמא פולניה לא הייתי מצליחה להוציא את הדרכון לבד. הם דאגו לכל הפרטים הקטנים וסיפקו מסמכים והסברים ברורים לכל שלב בתהליך. מעבר למקצועיות ולשירות האדיב, הם גם ענו על מיילים מחוץ לשעות העבודה, שזה בכלל לא מובן מאליו והיה חשוב לי לציין זאת. מומלצים ביותר!! מאד מאד מרוצה!

Posted by Maayan Apelboim Garbash on Monday, 8 October 2018

Jacob Ros Facebook Review

צוות מדהים אחד אחד , עובדים מהר , מקצועי , ומחירים מצוינים!

Posted by Jacob Ros on Thursday, 24 August 2017